ОТТ Послуга БелгородНет


(англ. Over-The-Top Service)

(093)463-77-77

(068)510-77-77

ШВИДКИЙ ЗАПУСК


1. ВІДСУТНІСТЬ КАПІТАЛЬНИХ ВКЛАДЕНЬ

2. ПОВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

3. ЮРИДИЧНЕ СУПРОВОДЖЕННЯ

4. МОЖЛИВІСТЬ БРЕНДУВАННЯ

5. ВЕСЬ НЕОБХІДНИЙ ФУНКЦІОНАЛ СУЧАСНОГО TV

ОТТ УСЛУГА


(АНГЛ. OVER-THE-TOP SERVICE)

Що таке OTT?


OTT – це сервіс, який використовує для передачі контенту звичайну мережу інтернет. Що робить його незалежним від використовуваного провайдера

OTT розшифровується як over-the-top – «поверх приставки».
На практиці це означає, що є сервіс-провайдер, що надає контент (фільми, серіали, телеканали) через звичайне інтернет-з’єднання.

...


При цьому фізичну адресу абонента в межах однієї країни не має ніякого значення – сервіс завжди буде працювати. Не грає ролі і інтернет-провайдер.

Також це означає, що можна використовувати один обліковий запис для різних пристроїв, включаючи мобільні телефони.

У чому переваги OTT?


Оскільки це інтернет сервіс, можна в будь-який момент підключитися, відключитися і управляти своїм тарифним планом самостійно.

Використання OTT-сервісу не вимагає укладення договору на папері і, відповідно, візиту в контакт-центру.

...


Все можна зробити за кілька хвилин, заповнивши веб-форму на сайті. Там же можна оплатити послуги і / або прив’язати до рахунку банківську карту.

Відмова від використання послуг також не вимагає візиту куди-небудь, все можна зробити швидко, клацнувши кілька кнопок або просто прокрутив оплату рахунків – в цьому випадку надання послуг призупиниться автоматично.

Чим OTT відрізняється від IPTV?


Як правило, послуги IPTV надаються провайдером інтернету. Тому одним IPTV–сервісом можна користуватися у двох різних провайдерів Якщо не вдаватися в складні технічні подробиці, то формально OTT є окремим випадком IPTV. Так склалося, що сервіс IPTV в нашій країні надають провайдери інтернету. Відповідно, використовується підключення до конкретного інтернет–провайдеру, і доступ до послуг через іншого провайдера (наприклад, мобільний зв’язок) просто неможливий.